Příprava a užívání CDS při onemocnění covid*


Portfolio Item

Spoustu informací o přípravě, užití i lékařských studiích naleznete na facebookové stránce facebook.com/groups/www.uzivamecds.webnode.cz, i na dalších stránkách a videích. Zde je uveden popis funkčního osvědčeného návodu, aby se každý mohl rychle přesvědčit o tom, že příprava je velmi jednoduchá. Užívejte toto léčivo teprve po nastudování dalších podrobností.

CDS lze koupit již i vyrobené, např. na czchem.cz - důležité je pořídit si koncentraci 3 000 ppm. Někde pro stejnou koncentraci používají i označení 0,3%, což není zcela správné, ale mají tím na mysli stejnou koncentraci. Důležité je, aby bylo CDS vyrobené nejvýše několik dnů před odesláním. Delším skladováním může koncentrace klesat. V lednici vydrží ve skleněné dobře uzavřené láhvi, kterou příliš často neotvíráme, nejméně 3 měsíce. Pokud jste si CDS opatřili, můžete přeskočit oddíl výroba a přejít rovnou na užívání


Výroba

Oxid chloričitý se v dřívějších dobách používal ve formě MMS podle receptury Jima Humbla. Nevýhodou však je, že MMS obsahuje nečistoty a způsobuje překyselení - acidózu žaludku a zatěžuje ledviny i játra. Proto se začla používat výrazně čistější verze CDS (čistý oxid chloričitý rozpuštěný ve vodě), kterou v současnosti organizace Comusav doporučuje pro orální užívání ve vhodném protokolu. Příprava CDS není složitá, důležité je pouze správné odměření výchozích substancí, nízká teplota při probíhající reakci (optimálně 15 °C) a tma. Jeden šikovný člověk s kuchařskými schopnostmi může zásobit celé své okolí. Důležité je zdrojovou látku pro přípravu CDS (chloritan sodný NaClO2) a vyrobený koncentrát CDS (3 000 ppm) dobře označit výstrahou a uchovávat mimo dosah dětí.

Pro přípravu 0,5 litru CDS nalijte do skleničky na stopce 25 ml v ledničce vychlazeného chloritanu sodného (24,5% roztoku – cena jednoho kilogramu NaClO2 se pohybuje od 200 do 300 Kč, např. fichema.cz) a k ní přisypte 5 až 6 gramů potravinářské kyseliny citronové. Skleničku vložte do skleněné uzavíratelné zavařovací láhve (s plastovým nebo skleněným víkem opatřeným gumovým těsněním) s půl litrem čisté vody tak, aby byl obsah skleničky nad vodní hladinou a nesmísil se s ní. Hermeticky uzavřete a ve tmě a chladném prostředí nechejte 24 hodin probíhat reakci, optimálně při teplotě kolem 15 °C, ale může probíhat v rozmezí pokojových teplot 15 – 25 °C. Před otevřením je vhodné celou sestavu opatrně přenést do ledničky a nechat ji tam cca 1 hodinu. Veškerý plynný oxid chloričitý zkondenzuje. Po otevření (na větraném místě, pozor nevdechujte výpary, ideální za použítí větráku) vyjměte a vylijte skleničku se zbytkem chemikálií a v zavařovačce vám zbyde 0,5 litru koncentrovaného CDS (3 000 ppm – tento koncentrát na pití a vnitřní použití vždy ředíme! Označte koncentrát výstražným nápisem a uchovávejte mimo dosah dětí). Koncentrát skladujte v chladu a tmě v dobře uzavíratelné skleněné láhvi s plastovým víčkem. Kov při styku s CDS podléhá rychlé korozi.


Užívání

Pokud jste získali již vyrobené CDS a nebo jste si ho sami připravili, zřeďte ho pro užití v poměru 1:100, tedy litr čisté vody smíchejte s 10 ml koncentrovaného CDS. Tím připravíte roztok o síle 30 ppm. Při onemocnění covidem se pijí 2 litry denně tohoto roztoku o síle 30 ppm ve dvou sekvencích. Při každé sekvenci vypijte celkem 1 litr roztoku rozděleného na 10 dílů. Tedy 1 dl roztoku pijte v čtvrthodinových intervalech. Mezi sekvencemi udělejte alespoň čtyřhodinovou pauzu. Jiné léčivé prostředky (např. vitamíny, doplňky stravy, antioxidanty) je vhodné užívat nejdříve až hodinu po poslední dávce. Během užívání a ještě i hodinu potom také není vhodné nic jiného jíst nebo pít. Z půl litru koncentrátu připravíte 50 litrů roztoku o síle 30 ppm pro užití. Je to množství pro vyléčení cca 5 lidí z covidu. U starších, oslabených lidí je vhodné množství redukovat na polovinu a případně i popíjet po půl deci. U dětí zredukujeme podle tělesné homtnosti. U alergiků je vhodné vyzkoušet nejdříve malé množství. Preventivní užívání pro ošetřovatele nakažených se dočtete na výše uvedeném odkazu. Protokol pro lékaře pro intravenózní podávání u těžkých případů je k dispozici na vyžádání.

Účinky CD na organismus se zkoumají více než 100 let a i při dlouhodobém vnitřním užívání je prokázaná bezpečná denní dávka do 3 mg na 1 kg lidské váhy. U citovaného protokolu proti onemocnění covidem je množství CD výrazně pod hranicí 1 mg na 1 kg.

Koncentrát CDS o síle 3000 ppm zapáchá chlórovým zápachem a při nadechnutí může podráždit sliznice, tedy po otevření větší láhve s CDS nečichejte z velké blízkosti. Po naředění 1:100 pro užívání je zápach stále patrný, ale velmi mírný. A i když to někoho může odrazovat od užívání, roztok je vpodstatě bez chuti.


Další informace o užívání CDS ve světě a příběh o tom, jak se v Latinské Americe podařilo rozšířit užívání tohoto léku a jak proti tomu farmafirmy zuřivě bojují ŽALOBA NA LÉKAŘSKÝ SYSTÉM V ČR Z DŮVODU ODMÍTÁNÍ ÚČINNÉ LÉČBY ONEMOCNĚNÍ COVID, JEŽ SE BĚŽNĚ POUŽÍVÁ V ZAHRANIČÍ, A KTEROU MŮŽE UŽÍVAT KAŽDÝ.


*Podle zákona jsou tyto informace určeny pouze ke studijním účelům, nelze je brát jako doporučení léčby, protože léčbu může doporučit pouze lékař. V Jižní Americe užívání CD koordinuje přes své lékaře organizace Comusav s odkazem na helsinskou deklaraci lékařů i na regionální zákony v čase nouzového stavu a nedostupnosti účinného léku. Tyto informace můžete použít na vlastní zodpovědnost. Nejedná se v rámci EU o lékařsky zavedený a odsouhlasený postup.


počátek reakce


konec reakce

Zpět na úvodní stranu